Co wyróżnia certyfikowanego producenta drewnianych Placów Zabaw Ludejo

Ludejo to firma zajmująca się produkcją drewnianych placów zabaw. Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca do zabawy dla dzieci w naturalnym otoczeniu w zgodzie z naturą. Stawiamy na pozyskiwanie drewna z nieskażonego terenu leśnego w Europie, nad brzegiem rzeki Dźwiny.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego też pod kontrolą Polskiego Centrum Akredytacji uzyskaliśmy certyfikat zgodności z normą PN-EN 1176-1: 2017-12 oraz PN-EN 1176-6+AC:2019-3.

Dodatkowo cenimy sobie świadomość ekologiczną. Wyrażamy ją poprzez stosowanie wodorozcieńczalnych farb i impregnatów oraz środków utrzymania czystości o neutralnym ph. Dbamy również o wykorzystanie biodegradowalnych odpadów poprodukcyjnych

Nowoczesne systemy konstrukcyjne

Ludejo to firma gwarantująca swoim Klientom i użytkownikom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.
Możemy zapewnić wyposażenie miejskich placów zabaw (link do z sekcji „Realizacje”), produkowanych zgodnie z obowiązującymi atestami bezpieczeństwa. Fachowa wiedza montażowa oraz bezpieczne konstrukcje tworzą najwyższe standardy stosowane w realizacji naszych projektów.
Świadomie dobieramy materiały, skupiając się na walorach estetycznych i najwyższej funkcjonalności. Tworzymy kolorowe place zabaw, które są atrakcyjne dla małych, jak i starszych dzieci.

Naturalna technologia produkcyjna

Nasze place zabaw tworzymy ze sklejki FSF klasy 1 (wykonanej z polerowanej okleiny brzozowej o podwyższonej odporności), belek konstrukcyjnych (wykonanych z kilku wyselekcjonowanych, klejonych desek drzew iglastych), desek (wykonanych z drewna iglastego struganego na sucho) i elementów metalowych.

Wysoka jakość i trwałość materiałów

Urządzenia Ludejo charakteryzują się harmonijnymi kształtami i ciekawą kolorystyką, dzięki czemu można je zamontować zarówno w otoczeniu naturalnym jak i w terenie zabudowanym.
Nasze produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane z niezwykłą starannością, aby zachowały trwałość przez długi okres użytkowania. Materiały drewniane odpowiednio zabezpieczamy i impregnujemy, następnie malujemy – najwyższej jakości i bezpieczną dla środowiska farbą i lakierami. Materiały metalowe zabezpieczamy w dwóch warstwach: podkładem i farbą. To wszystko czyni nas producentem drewnianych placów zabaw wysokiej jakości.

Współpraca z Ludejo

W ramach współpracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom specjalistyczną obsługę w zakresie doboru odpowiedniego placu zabaw, dla konkretnej grupy docelowej. Zapewniamy również wsparcie projektowe i techniczne, niezbędne przy realizowaniu danego pomysłu. Dodatkowo prowadzimy doradztwo w kwestiach bezpieczeństwa, eksploatacji i użytkowania.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

Poznaj nasz

Katalog

Poznaj nasz katalog

placów zabaw Ludejo

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.